MENU

Systemy do głosowania

Chcesz, by Twoja prezentacja była interaktywna? Potrzebny Ci od uczestników spotkania błyskawiczny feedback? A może planujesz zaangażować swoich gości i zorganizować dla nich konkurs? Wykorzystaj system do głosowania, bądź otwarty, komunikuj się i spraw, by  uczestnictwo w Twoim evencie nie było jedynie bierną posiadówą!

Nowoczesne systemy do głosowania pozwolą zadać uczestnikom eventu pytania, na które otrzymasz natychmiastową odpowiedź. Dzięki temu organizowana przez Ciebie prezentacja może przyjąć zupełnie inny, dynamiczny przebieg.

Niech decyduje większość! Bądź elastyczny i kreatywny, wykorzystaj systemy do głosowania i dostosuj swoje wystąpienie do oczekiwań odbiorców. Dzięki temu nie tylko zaangażujesz ich w świat swojej marki, ale również otrzymasz niezbędne informacje, które możesz wykorzystać w dalszym rozwoju firmy.

Organizujesz event firmowy? Zrób krótki test – zabawę, w którą zaangażujesz uczestników spotkania przez system do głosowania. Najlepszych nagródź firmowymi gadżetami. Dzięki temu pozyskaj nowych, potencjalnych Klientów i zachwyć ich swoim wystąpieniem. 

To tylko niektóre z propozycji wykorzystania systemów do głosowania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, do których i my w pełni się dostosujemy. Proponujemy dedykowane urządzenia do głosowania. Nie stanowi dla nas wyzwania implementacja algorytmów czy drzewek decyzyjnych, nie mówiąc już o wykresach kołowych czy słupkowych. Dla bardziej wymagających stworzymy aplikacje mobilne. Skontaktuj się z nami i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.