MENU

Streaming video

Organizujesz event, konferencje naukową lub prezentację swojej firmy? Nie zamykaj się na odbiorców! Nie ograniczaj swojego zasięgu! Organizowane przez Ciebie wydarzenie może być dostępne dla szerokiej publiczności! Jak? Pozwoli na to streaming video, który umożliwia transmisję obrazu na żywo.

Ważne wydarzenia muszą być dostępne dla jak największej liczby zainteresowanych osób. A Twój event jest ważny, prawda? Z tego założenia wyszliśmy projektując rozwiązania streaming video umożliwiające relację online z konferencji.

Wszystko to, co dzięki rozwiązaniom do broadcastingu udaje się uwiecznić, może być dystrybuowane w Internecie. Wykorzystujemy tę funkcjonalność w pełni, by za pomocą streaming video udostępnić wartościowe informacje w czasie rzeczywistym przez Internet. Dzięki temu zaprezentujesz na łamach nieograniczonego wirtualnego świata swoje webinarium, szkolenie online, konferencje naukową, wydarzenie artystyczne i wiele innych. Ty zdobędziesz większy zasięg, dotrzesz do odpowiedniej grupy odbiorców, a Twoi widzowie skorzystają z przekazu wysokiej jakości.

Zainteresowała Cię usługa transmisji online na żywo? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Twojemu wydarzeniu przekaz najwyższej jakości, który pozwoli Ci wyjść z Twoim know-how poza granice sali konferencyjnej.